Porady prawne online

Rynek usług zmienia się w kierunku oferowania usług online

Choć spotkania twarzą w twarz nie da się zastąpić, bywają sytuacje w których jedyną opcją jest kontakt online. Szybki styl życia, pobyty poza granicami kraju, pandemia, przyczyniły się do rozwoju usług oferowanych na odległość. Jakość porady prawnej jest na najwyższym poziomie. To ty decydujesz jaki tryb porady prawnej online wybierasz. Możesz zdecydować się na:

Wideokonferencję

Wideokonferencja jest najlepszą opcją dla tych, którzy nie mogą pojawić się w siedzibie kancelarii osobiście. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy mimo wszystko preferują spotkania „twarzą w twarz”. Datę i godzinę wideorozmowy ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do Waszego grafiku.

Rozmowę telefoniczną

Rozmowa telefoniczna najlepiej sprawdzi się w nagłych przypadkach, sytuacjach kryzysowych i pilnych. Np. wypadek drogowy, aresztowanie. Jest to idealne rozwiązanie, gdy mimo chęci nie ma możliwości odbycia porady w kancelarii, ani nie ma warunków do przeprowadzenia wideoporady.

Kontakt mailowy

Kontakt mailowy to najczęściej pierwszy kontakt z klientem. Dzięki wiadomości mailowej, można wyczerpująco opisać temat a także załączyć niezbędne dokumenty. W ten sposób, można szybko i rzeczowo rozwiązać problematyczne zagadnienie. Jeśli to konieczne, adwokat może skontaktować się z Tobą dodatkowo w formie telefonicznej, lub umówić na spotkanie w kancelarii lub online.