Dla firm

Informacje dla firm

Pomoc prawna w każdym zakresie

Kancelaria Adwokacka Łukasz Gielecki świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorców w zakresie wszystkich dziedzin i gałęzi prawa, z którymi stykają się na swojej biznesowej drodze nasi Klienci. Wspieramy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze niezatrudniające pracowników, przez spółki osobowe, małych i średnich przedsiębiorców, aż po duże spółki i grupy kapitałowe zatrudniające wielu pracowników.

Kompleksowe doradztwo

Usługi adwokackie świadczone przez naszą Kancelarię pozwalają na zapewnienie kompleksowego doradztwa charakterystycznego dla firm zatrudniających prawników in house, połączonego z możliwością wsparcia na etapach sądowych przez zastępstwo procesowe oraz konsultowanie napotykanych problemów z podmiotami współpracującymi z Kancelarią (notariuszami, doradcami podatkowymi, komornikami sądowymi, doradcami finansowymi). Decydując się na wybór naszej Kancelarii powierzasz swoją Firmę w kompetentne ręce specjalistów wielu dziedzin. W licznych przypadkach przydatna będzie też wiedza adwokata związana z aspektami karnymi i karno-skarbowymi prowadzenia działalności.

Zakres umów

Doradzamy i reprezentujemy swoich Klientów między innymi w licznych sprawach z zakresu umów, w tym umów o dzieło i roboty budowlane, windykacji zaległych płatności, dochodzenia zapłaty kar umownych, umów najmu i dzierżawy, umów o świadczenie usług. Ponadto pomagamy Klientom w sprawach rejestrowych przed KRS, sprawach podatkowych i administracyjnych, transporcie międzynarodowym, sporach dotyczących nieruchomości, a także spraw pracowniczych.